01

چرا دلتا گراف

  • طراحی اصیل و متناسب با فرهنگ معاصر و سبک زندگی ایرانی بر بستر دانش جهانی راهبرد اصلی در “دلتا” است.

محصولات پس از طی فرآیند های طراحی نمونه سازی شده و آزمون های مختلف را میگذرانند و پس از اصلاحات لازم در مسیر تولید قرار میگیرند. انعطاف پذیری ذاتی روش های تولید ما این امکان را فراهم می آورد تا در صورت نیاز با صرف کمترین هزینه و زمان تغییرات لازم اعمال گردد.

  • مواد مورد استفاده در این محصولات صفحاتPlywood  ( چوب چند لایی) در ضخامت های 9 و 18 میلی متر است. با استفاده از این مواد چوبی و به دلیل خواص مقاومتی مهندسی شده این نوع کامپوزیت چوب محصولات با کمترین میزان استفاده متریال بیشترین استحکام لازم را دارا هستند.

ابعاد استاندارد و بزرگ این صفحات این امکان را فراهم می آورد تا با چیدمان بهینه قطعات، تولیداین محصولات کمترین دور ریز را بهمراه داشته باشد.

از دیگر سو شرکت های تولید کننده این مواد با استفاده از جنگل های صنعتی و جایگزینی درخت های جدید و روشهای استفاده پایدار از منابع طبیعی کمترین آسیب را به محیط زیست وارد میکنند.

  • تولید در مجموعه دلتا بر اساس روش های مبتنی بر Digital Fabrication ( ساخت رایانشی) پایه گذاری شده است.

ساخت دیجیتال فرایندی‌ست که میان طراحی و ساخت از مسیر نرم‌افزارهای مدل ‌سازی سه‌ بعدی یا همان طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) و ماشین‌های ساخت دیجیتال رابطه برقرار می‌کند.

ماشین‌های ساخت دیجیتال به طراحان اجازه می‌دهند تا ورای تصورات و طراحی‌های مجازی، به واقعیت‌های ملموس و صدالبته بسیار دقیقی از ایده‌ها و طرح‌های خود دست پیدا کنند.

در نهایت مجموعه “دلتا” را میتوان همزمان یک “فب لب” و “کارگاه مدرن تولیدی” به حساب آورد که کلیه مراحل ایده پردازی تا تولید نیمه انبوه محصولات را در دل خود دارد.

photo_2020-08-25_20-28-35

تیم دلتاگراف

تلاش، دقت، کیفیت

ستار سعادتمند بحری

نوید ملایری

02

رضایت شما، هدف ماست

  • تولید محصولات در “دلتا” با استفاده از متریال استاندارد، کاهش دور ریز با چیدمان بهینه، کاهش زمان درفرآیندهای تولید، استاندارد سازی قطعات محصولات، بسته بندی کم حجم و تخت این امکان فراهم می آید که محصولات تولیدی ما با کمترین هزینه ممکن برای این سبک از محصولات در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
  • بسته بندی محصولات “دلتا” ناشی از همه دلایل گفته شده و همینطور استفاده از اتصالات جداشونده یه صورت بسته بندی های تخت Flat Pack امکان پذیر است.

این ویژگی علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل و انبارداری برای حلقه های مختلف تولید – از تولید کننده تا فروشنده نهایی  و حتی مصرف کننده – قابلیت حمل حجم بیشتری کالا – به نسبت محصولات هم رده را در سرویس های حمل و نقل بین المللی – و تبع آن جذابیت های صادراتی را برای این محصولات ایجاد کرده است.

  • خدمات پس از فروش برای این محصولات و تعویض قطعات لازم در صورت آسیب دیدن در فرآیند استفاده به دلیل استاندارد بودن قطعات و نیز کد های رنگی به سهولت برای مصرف کننده امکان پذیر است.

افزون بر این با تکیه بر شناخت خواص مهندسی مواد مورد استفاده و نیز دانش طراحی، مجموعه “دلتا” برای کلیه محصولات گارانتی بی پایان ارائه میکند.